Dekoloryzatory do włosów

Kolor włosów to jedna z tych rzeczy, którą możemy zmieniać wielokrotnie w ciągu naszego życia, dopasowują odcień do aktualnej mody, kolorytu skóry czy samopoczucia. Znudził Ci się dotychczasowy kolor włosów? Chcesz wrócić do naturalnego odcienia? Nie chcesz czekać na termin kolejnej wizyty u fryzjera? Bezpieczną i efektywną dekoloryzację możesz przeprowadzić samodzielnie! Wybierz odpowiednie, wysokiej jakości kosmetyki i usuń niechciany pigment ze swoich włosów - szybko i skutecznie!

Ściąganie koloru z włosów - na czym to polega?

Zdejmowanie koloru z włosów oznacza wywabianie z nich sztucznych pigmentów. Rodzaj i siła preparatów, które należy zastosować w celu odbarwienia włosów zależy przede wszystkim od kondycji Twoich włosów oraz stosowanych wcześniej farb i intensywności kolor, którego chcesz się pozbyć. Jeśli do zafarbowania włosów użyto kremu koloryzującego - dobrej jakości zmywacz do włosów poradzi sobie z niechcianym kolorem nawet podczas pojedynczego zabiegu. W przypadku włosów zafarbowanych za pomocą drogeryjnych farb lub trwałych farb fryzjerskich - konieczne może się okazać przeprowadzenie serii zabiegów. 

W większości przypadków, zdecydowanie łatwiejsze jest zdejmowanie koloru i wracanie do naturalnego odcienia z włosów jasnych (rozjaśnionych) do ciemnych. Nieco trudniejszy jest proces dekoloryzacji, którego celem jest odwrócenie efektu przyciemnienia włosów w kolorze naturalnego blondu. 

Celem dekoloryzacji włosów może być zarówno częściowe, jak i całkowite ściągnięcie koloru, a także przeprowadzenie korekty koloryzacji, zlikwidowanie niepożądanych refleksów czy zniwelowanie nieestetycznych żółci. Czas wybrać dekoloryzator do włosów! 


Preparaty do dekoloryzacji włosów - co wybrać?

Jeśli nie masz możliwości przeprowadzenia dekoloryzacji włosów w profesjonalnym salonie fryzjerski lub po prostu chcesz zrobić to samodzielnie - wybierz bezpieczny preparat, który nie uszkodzi Twoich włosów! Tutaj liczy się przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo! Skuteczny preparat powinien posiadać doskonały skład oraz oferować szczegółową instrukcję stosowania, dzięki której będzie można dopasować intensywność zabiegu do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Dekoloryzatory do włosów mogą mieć różną postać - do wyboru są m.in. preparaty proszkowe i preparaty emulsyjne. Zmywacze do włosów umożliwiają całkowite lub częściowe ściągnięcie koloru, najczęściej w zakresie zmiany kolorów pasm od 2 do 6 tonów - niższą moc mają preparaty proszkowe, których składnikami aktywnymi są najczęściej węglan wapnia i węglan amonu (aktywowane przez połączenie z oxydantem 6% lub 9%). Dekoloryzatory emulsyjne, które wykorzystują siłę i właściwości nadsiarczanu potasu oraz nadsiarczanu wapnia. Bezpieczny  zmywacz koloru do włosów powinien zawierać również składniki odżywcze, które efektywnie odżywiają i zabezpieczają włosy podczas procesu dekoloryzacji oraz zapewniają im świeży i zdrowy wygląd po ściągnięciu

Konstruując naszą ofertę środków do odbarwiania włosów, dokładamy wszelkich starań, by proponować Ci wyłącznie preparaty najwyższej jakości, bezpieczne i od sprawdzonych producentów.

Pokaż wyniki (1)
Dekoloryzatory do włosów
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: