Prostownice do włosów

Prostownice do włosów są jednym z ulubionych gadżetów fryzjerskich wielu kobiet. Umożliwiają wygładzanie i prostowanie włosów oraz dyscyplinowanie niesfornych kosmyków. Nowoczesne prostownice oferują szereg rozwiązań, które chronią włosy przed zniszczeniem wskutek działania wysokiej temperatury. Wyposażone są w jonizację czy podczerwień, a także płytki ceramiczne tytanowe lub pokryte turmalinem. Profesjonalne prostownice renomowanych firm posiadają liczne funkcje, które maksymalnie ułatwiają stylizację włosów.

Prostownice do włosów z jonizacją

Bardzo dużą popularnością cieszą się prostownice do włosów z jonizacją. Funkcja ta sprawia, że urządzenie generuje jony ujemne, które wnikają w strukturę włosa i domykają łuski. Dzięki temu kosmyki nie tracą wilgotności i stają się gładkie. W efekcie jonizacja zabezpiecza przed uszkodzeniami i powoduje, że włosy się nie elektryzują.

Prostownica z jonizacją gwarantuje doskonałe efekty wygładzenia włosów. Sprawia, że nabierają blasku i stają się zachwycająco lśniące. Dzięki jonizacji włosy są również zdrowsze i mniej podatne na zniszczenie. Wytwarzane przez prostownice jony ujemne znacząco poprawiają także nawilżenie struktury włosa.

Niektóre prostownice z jonizacją posiadają funkcję podczerwieni. Działanie promieniowania polega na idealnym i równomiernym rozprowadzeniu ciepła na powierzchni włosów. Zapobiega to ich zniszczeniu, ale także pobudza wchłanianie się substancji odżywczych do wnętrza kosmyków. Dzięki temu poprawia kondycję włosów, które stają się zdrowe i lśniące.

Profesjonalne prostownice do włosów

Profesjonalne prostownice do włosów pozwalają uzyskać efekty niczym z salonu fryzjerskiego. Doskonale wygładzają kosmyki, już za jednym pociągnięciem. Gwarantują także ochronę przed działaniem wysokiej temperatury, co korzystnie wpływa na zdrowie i kondycję włosów.

Najczęściej fryzjerskie prostownice wyposażone są w pływające ceramiczne płytki pokryte tytanem lub turmalinem. Te ostatnie zapobiegają elektryzowaniu się włosów i polecane są zwłaszcza dla osób z puszącymi się kosmykami. Natomiast płytki tytanowe są bardzo gładkie, co minimalizuje tarcie oraz zmniejsza ryzyko uszkodzenia włosów. Ruchome płytki zapewniają optymalny docisk włosów oraz umożliwiają kręcenie loków i robienie fal.

Fryzjerskie prostownice znanych marek

Profesjonalne prostownice renomowanych firm, takich jak np. prostownica Fox Samba wyposażone są w liczne funkcje ułatwiające użytkowanie. Zaawansowane modele szybko się nagrzewają i są błyskawicznie gotowe do pracy. Umożliwiają regulację temperatury w szerokim zakresie, co pozwala na dostosowanie parametrów do rodzaju włosów. Poza tym wyposażone są w imponująco długi (nawet 3-metrowy) kabel obrotowy, który się nie plącze i nie ogranicza ruchów. Dzięki temu operowanie prostownicą jest zdecydowanie łatwiejsze. Urządzenia dla maksymalnego bezpieczeństwa posiadają także funkcję automatycznego wyłączania.

Nawet jeśli używasz prostownicy do włosów sporadycznie, warto wybrać model najwyższej jakości. To daje pewność nie tylko doskonałych rezultatów wygładzenia, ale także ochrony przez zniszczeniem.

Pokaż wyniki (9)
Prostownice do włosów
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: