Nasadki, nakładki do maszynek

Nasadki, nakładki do maszynek

Dodatkowe nasadki, końcówki i ostrza do maszynek męskich znacznie poszerzają zakres ich zastosowania. Zakup nowych nakładek jest także konieczny z powodu ich zużywania się lub uszkodzenia.

Różne nakładki do maszynki dla mężczyzn

Strzyżenie włosów wymaga zastosowania maszynki z odpowiednią końcówką. Często do zestawu dołączone są tylko podstawowe nakładki. Dlatego warto uzupełnić swoje przybory fryzjerskie o dodatkowe nasadki. Zwiększają one wachlarz możliwości maszynki do strzyżenia. Wymienne końcówki umożliwiają wykonywanie modnych, dopracowanych fryzur, np. z cieniowaniem czy dekoracyjnymi wzorkami.

Szczególnie przydatne są nakładki dystansowe, które tworzą dodatkowy odstęp pomiędzy skórą głowy a ostrzem. Dzięki temu można ścinać włosy na określoną długość. Nasadki grzebieniowe są jednak podatne na zużycie. Ponadto wyłamanie choćby jednego zęba sprawia, że końcówka staje się bezużyteczna. Uszkodzony grzebień do maszynki nie zapewnia precyzyjnego strzyżenia. Producenci oferują możliwość wymiany zużytej nakładki, bez konieczności zakupu nowej maszynki. Dostępne są zarówno oryginalne nasadki, jak również wersje uniwersalne, które pasują do większości modeli.

Wysokiej jakości ostrza i inne końcówki

Bardzo ważnym elementem profesjonalnej maszynki do strzyżenia i innych narzędzi jest ostrze. Tylko końcówki wysokiej jakości zapewniają bezproblemowe i precyzyjne przycinanie, bez zacięć. Z czasem się jednak zużywają i wymagają wymiany. Najlepiej wybrać ostrza wysokiej jakości z niezawodnej stali. Zdecydowanie poprawia to komfort pracy i zapewnia gładkie strzyżenie.

Dostępne są profesjonalne ostrza do wycinania wzorków, które przeznaczone są do pracy z trymerem. Specjalne noże umożliwiają tworzenie wymyślnych i nowoczesnych fryzur. Innym rodzajem końcówek są stalowe ostrza do noża chińskiego, czyli rodzaju brzytwy używanej do strzyżenia włosów.

Profesjonalne nasadki do maszynki oraz inne końcówki wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają niezawodną pracę i wysoką trwałość.

Pokaż wyniki (17)
Nasadki, nakładki do maszynek
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: