Suszarki do włosów

Wiele z nas nie wyobraża sobie bez niej codziennego funkcjonowania. Oprócz jej podstawowego zastosowania jakim jest szybkie i skutecznie wyschnięcie naszych włosów, obecne suszarki, dostępne na rynku spełniają mnóstwo dodatkowych funkcji pielęgnacyjnych. Poniżej o tym, które z nowoczesnych suszarek do włosów sprawdzają się najbardziej i jakie funkcjonalności powinna posiadać profesjonalna suszarka do włosów.

Suszarki z jonizacją


Podstawowym zadaniem suszarki do włosów z jonizacją jest zamykanie łuski włosa. Charakteryzuje się to tym, że włosy dzięki temu nie elektryzują się i nie puszą tuż po wysuszeniu. Dodatkowo są gładkie i elastyczne, co sprawia że ich stylizacja będzie dużo łatwiejsza. Ogólnie funkcja ta pozwala nam na zachowanie włosów w dobrej kondycji.
Warto zwrócić także uwagę na regulację temperatury. Dobra suszarka do włosów powinna być wyposażona w kilka stopni nastawienia odpowiedniego nawiewu i temperatury, tak aby dopasować parametry suszenia według indywidualnych potrzeb. Spora część suszarek do włosów dostępna jest zarówno z ciepłym jak i zimnym nawiewem.

Suszarki z dyfuzorem


Do włosów kręconych świetnie sprawdzi się suszarka z dyfuzorem. Bardzo często można kupić suszarkę ze standardową końcówką, a w zestawie dostaje się dyfuzor. Krótkie końce w dyfuzorze powodują, że włosy nie będą ulegać puszeniu. Z kolei długie kolce służą głównie do unoszeniu włosów tuż przy samej nasadzie.
Najlepsza suszarka do kręconych włosów to ta z dyfuzorem. Z tego rodzaju suszarki można skorzystać przy każdej długości włosów. Sprawdzi się zarówno przy krótkiej, średniej oraz długiej stylizacji. Dzięki zastosowaniu suszarki z dyfuzorem uzyskasz bardzo naturalne fale lub loki.

Suszarka obrotowa do włosów


Suszarka obrotowa charakteryzuje się tym, że podczas suszenia włosów możesz jednocześnie je stylizować. Aktualnie dużym powodzeniem cieszą się suszarko-lokówki. Często posiadają one kilka wymiennych końcówek, tak aby móc wymodelować małe lub większe fale. Jest ona również stosowana, aby nadać włosom większej objętości. Stosując suszarkę obrotową nie musisz obawiać się o poplątane włosy. Specjalny mechanizm, który jest wbudowany w urządzenie zapobiega takim sytuacjom. Jest wygodna w użyciu i bezpieczna.Co do zasady wszystkie suszarki to suszarki fryzjerskie. Sprzęt używany przez profesjonalistów w salonach fryzjerskich, będzie też doskonale sprawdzał się w domu. Nie oznacza to, że fryzjerskie suszarki do włosów są droższe. Dzisiejszy rynek beauty jest bardzo rozwinięty pod względem tych produktów. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Przy wyborze suszarki warto kierować się indywidualnymi potrzebami, bowiem zapewne chcesz aby ten sprzęt posłużył Ci przez lata. Rozmiar suszarki, jej waga, wygląd zewnętrzny, długość kabla. Wszystkie te elementy są istotne, ale mogą mieć różne znaczenie dla poszczególnych osób. Szczególnie jeśli suszysz włosy codziennie należy nieco bardziej zagłębić się w jej parametry, aby suszenie włosów było przede wszystkim bezpieczne i komfortowe.

Pokaż wyniki (14)
Suszarki do włosów
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: