Oxydanty (utleniacze do farb)

Utleniacze do włosów są powszechnie używane w salonach fryzjerskich oraz przez osoby, które samodzielnie rozjaśniają i farbują włosy w swoich domach. To niezbędne we fryzjerstwie, proste w składzie mikstury, które umożliwiają uzyskanie wymarzonego odcienia. W Magafi zamówisz profesjonalne oxydanty wielu marek, w opakowaniach, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. 

Czym są oksydanty do włosów?

Oksydant jest odpowiednio przygotowaną wodą utlenioną, która ma właściwości rozjaśniające włosy. W sklepie z kosmetykami fryzjerskimi proponujemy oxydanty w formie płynnej emulsji utleniającej, idealnej do rozrobienia z farbą i nałożenia na włosy. Bez utleniacza farba nie zadziała, ponieważ z włosów trzeba usunąć „stare” barwniki, zarówno te naturalne, jak i pozostające na włosach z poprzednich zabiegów koloryzacyjnych. Dzięki emulsji utleniającej włosy będą gotowe na przyjęcie kolejnych barwników. Każdy dobry fryzjer wie jednak, że trzeba na włosy działać delikatnie, ale zdecydowanie, dlatego z uwagą wybiera stężenie utleniaczy do farb. Zbyt słaby nie rozjaśni włosów, przez co efekt farbowania nie będzie zadowalał klientów, a zbyt mocny utleniacz może za bardzo rozjaśnić i przyczyni się do powstawania żółtych odcieni. Najczęściej używane są oxydanty o stężeniach od 3 do 12%. 

Stosowanie utleniacza do farby

Stosowanie emulsji utleniającej jest łatwe pod warunkiem, że fryzjer albo osoba, która używa ich samodzielnie, odpowiednio dobierze produkt i użyje go we właściwych proporcjach oraz pilnuje czasu, kiedy oddziałuje on na włosy. Oxydanty stosuje się podczas farbowania włosów farbami z drogerii, farbami profesjonalnymi w salonie fryzjerskim i w domu, a także podczas zabiegów rozjaśniania włosów pudrem czy proszkiem. W Magafi polecamy utleniacze markowe, sprawdzone przez profesjonalistów i domowych praktyków. To godne zaufania kosmetyki, które wspomogą rozjaśnianie włosów, przyciemnianie o kilka odcieni lub farbowanie ton-w ton, bez niszczenia włosów i ryzyka pojawienia się niechcianych kolorów. 

Pokaż wyniki (11)
Oxydanty (utleniacze do farb)
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: