Olejki i serum do włosów

Olejki i serum do włosów

Świadoma pielęgnacja włosów zaczyna się od właściwych wyborów. Szampon i odżywka to często za mało, żeby włosy były zdrowe, mocne i pełne blasku. Aby codzienna pielęgnacja była skuteczniejsza warto postawić na produkty dodatkowe – olejki lub serum do włosów. W zależności od indywidualnych potrzeb.

W ofercie naszej hurtowni posiadamy wysokiej jakości, profesjonalne produkty fryzjerskie przeznaczone do różnego rodzaju włosów. Proponujemy produkty do włosów falowanych i kręconych, a także rozjaśnianych, przetłuszczających się i przesuszonych. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wybierz odpowiednie dla siebie kosmetyki i rozpocznij świadomą pielęgnację. Dzięki profesjonalnym produktom, Twoje włosy staną się doskonale nawilżone, odżywione, zregenerowane i odbudowane. 

Serum do włosów

Chcesz mieć zdrowe i mocne włosy? Wybierz serum do włosów. To wysoce skoncentrowany kosmetyk do zadań specjalnych, który uzupełnia działanie szamponu, odżywki i maski, zapewniając pożądane efekty pielęgnacji.

Świetnie sprawdza się w przypadku włosów zniszczonych, farbowanych, rozjaśnianych, przesuszonych, wypadających – jednym słowem potrzebujących odbudowy i regeneracji. Doskonale sobie radzi z rozdwajającymi się końcówkami, łupieżem i przetłuszczaniem się włosów. Przez to, że kosmetyk działa na konkretny problem, przy jego wyborze należy kierować się indywidualnymi potrzebami.

Wybierając profesjonale serum do włosów możesz mieć pewność, że nabywasz kosmetyk, który na tle konkurencji wyróżnia się wydajnością i skutecznością działania. Efekty kuracji widać niemal natychmiastowo!

Olejki do włosów

Produktami, w które warto uzupełnić swoją kosmetyczkę są olejki do włosów. To prawdziwa bomba witaminowa. Można ich używać na wiele sposobów – jako wcierki, do olejowania włosów lub zabezpieczania końcówek.

Olejki intensywnie odżywiają włosy. Dodają blasku włosom farbowanym i nawilżają włosy przesuszone. Doskonale sobie radzą z takimi problemami, jak sezonowe osłabienie włosów, elektryzowanie i puszenie się włosów. W sposób szczególny poleca się je paniom, które nadużywają prostownicy lub suszarki.

Olejki do włosów doskonale sprawdzają się także w regeneracji włosów farbowanych i rozjaśnianych. Regularne ich stosowanie sprawia, że włosy stają się dobrze nawilżone i odżywione, w wyniku czego są miękkie, lśniące i bardziej podatne na układanie. Profesjonalne olejki do włosów mają maksymalnie skoncentrowane składniki, dzięki czemu efekty ich działania są wyraźnie widoczne po niedługim czasie.

Pokaż wyniki (54)
Olejki i serum
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: