Lokówki do włosów

Lokówki do włosów

Lokówka jest jednym z najczęściej używanych urządzeń do stylizacji włosów przez kobiety. To nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych wałków i papilotów. Lokówki pozwalają uzyskać efekt nienagannych loków i fal na włosach, zarówno długich, jak i krótkich. Nowoczesne urządzenia wyposażone są w szereg funkcji, które ułatwiają stylizację, ale także chronią kosmyki przed działaniem wysokiej temperatury.

Lokówki do włosów krótkich i długich

Dużą popularnością cieszą się lokówki do włosów wykonane w technologii tytanowo-ceramicznej. Urządzenia równomiernie rozprowadzają ciepło, co zapewnia doskonały efekt stylizacji. Jednocześnie chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Poza tym tytanowy element grzewczy jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Równie dużym uznaniem cieszą się lokówki do kręcenia włosów z powłoką ceramiczno-turmalinową. Wydziela ona jony ujemne, które wnikają w strukturę włosa i domykają łuski. Dzięki temu kosmyki nie tracą wilgotności i zyskują niezwykły blask. Lokówki do włosów z jonizacją zapobiegają nadmiernemu przesuszaniu się włosów. Przeciwdziałają także elektryzowaniu i puszeniu się kosmyków.

Kręcenie włosów profesjonalnymi lokówkami od Magafi

Lokówki umożliwiają układanie ciekawych fryzur. Loki i fale zawsze dodają lekkości oraz romantyczności. Od kształtu elementu grzewczego zależy efekt końcowy stylizacji. Standardowe lokówki do włosów cechują się taką samą średnicą na całej długości. Dzięki temu otrzymuje się jednakowe loki. Ważny jest także zakres średnicy lokówki. Im mniejsza, tym drobniejszy, wyrazisty i bardziej sprężysty skręt. Natomiast lokówki o dużej średnicy służą do wykonywania grubszych i większych loków, a także delikatnych fal.

Dostępne są także lokówki stożkowe, które posiadają zwężany element grzewczy. Wałek jest szerszy u nasady i węższy przy zakończeniu. Lokówki stożkowe nie posiadają także klipsa utrzymującego włosy. Pozwalają uzyskać piękne fale o naturalnym wyglądzie. Loki są szersze u nasady i drobniejsze przy końcówkach.

Fryzjerskie lokówki do profesjonalnych zastosowań

Profesjonalne lokówki do włosów gwarantują doskonały rezultat stylizacji, nie tylko w salonach fryzjerskich, ale także w domowym zaciszu. Szybko się nagrzewają i są błyskawicznie gotowe do pracy. Fryzjerskie lokówki wyposażone są w szereg funkcji ułatwiających wykonywanie loków i fal. Jedną z nich jest możliwość regulacji temperatury w szerokim zakresie. To przydatna opcja pozwalająca dostosować odpowiedni poziom do kondycji włosów. Słabsze i farbowane włosy wymagają stosowania niższych temperatur, natomiast wyższe są przeznaczone do grubszych kosmyków. Poza tym możliwość ustawienia temperatury pozwala na uzyskanie pożądanego efektu. Wyrazisty skręt wymaga wyższej temperatury, natomiast niższa jest pomocna przy układaniu delikatnych fal.

Inne przydatne funkcje, jakie posiadają profesjonalne lokówki do włosów to automatyczne wyłączanie dla większego bezpieczeństwa czy wyświetlacz LCD. Użytkowanie ułatwia także antypoślizgowy uchwyt czy długi, obrotowy kabel, który nie ogranicza ruchów.

Zakup profesjonalnej lokówki wysokiej jakości to inwestycja na długie lata. Urządzenie pozwala ułożyć piękne loki, bez ryzyka zniszczenia włosów.

Pokaż wyniki (4)
Lokówki do włosów
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: