Farby do włosów bez amoniaku

Chcesz zmienić kolor włosów? Nie masz czasu na wizytę u fryzjera lub po prostu wolisz to zrobić samodzielnie? Domowe farbowanie włosów może być równie efektywne i efektowne, co to przeprowadzone przez specjalistę! Wybierając farbę do włosów warto szczegółowo przeanalizować jej skład! Bezpieczeństwo i dobra kondycja Twoich włosów powinny być bezdyskusyjnym priorytetem podczas każdego zabiegu koloryzacji. Postaw na delikatne farby do włosów bez amoniaku, których w swoich salonach używają profesjonalni fryzjerzy!

Koloryzacja bez amoniaku? To możliwe! 

Farbowanie włosów to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych zabiegów fryzjerskich. Jak to się w ogóle możliwe, że możemy zmienić kolor naszych włosów na... właściwie każdy z bardzo szerokiej palety barw i odcieni? Koloryzacja włosów jest możliwa dzięki różnicy ładunków elektrycznych między barwnikiem a włosem - pigmenty po prostu osiadają na powierzchni włosa, nadając mu wymarzony kolor lub odcień.

Farby trwałe są dodatkowo wzbogacane w substancje o odczynie zasadowym, które powodują rozchylenie łuski włosa i tym samym umożliwiają wniknięcie pigmentu głębiej w jego strukturę. Perfekcyjne wykończenie, zamknięcie łuski włosa i efekt błyszczących włosów zawdzięczamy z kolei zastosowaniu preparatu kwasowego - w nowoczesnych farbach technologia kwasowa jest wpisana w strukturę preparatu. 

Nowoczesne, naturalne farby do włosów to najlepszy sposób na bezpieczną zmianę koloru! Z ich składu wykluczono przede wszystkim amoniak, który może podrażniać skórę głowy, powodować reakcje alergiczne oraz wysuszać włosy. Ponadto opary amoniaku mają duszący zapach i mogą powodować podrażnienia dróg oddechowych, bóle głowy i negatywnie wpływać na samopoczucie podczas koloryzacji. Ponadto w farbach ograniczono lub całkowicie wyeliminowano inne potencjalnie szkodliwe substancje, m.in.: PPD, rezorcyna, nikiel i parabeny. 

Profesjonalne farby do włosów bez amoniaku - dla Ciebie! 

Konstruując naszą ofertę bezpiecznych i skutecznych farb do włosów sięgnęliśmy wyłącznie po najwyższej jakości, nowoczesne produkty topowych marek. To farby profesjonalne bez amoniaku, z których korzystają najlepsi fryzjerzy i styliści! Farby dostępne są w szerokiej palecie kolorów i wariantów - wybierz produkt, który w optymalnym stopniu zaspokoi Twoje potrzeby i oczekiwania! Koloryzacja bez amoniak to gwarancja bezpiecznego dla włosów i skóry głowy zabiegu, którego efektem będzie nasycony i głęboki kolor, olśniewające refleksy oraz wyjątkowo miękkie i ultra błyszczące włosy. Większość farb skutecznie pokrywa siwe włosy, oferując rozświetlenie (do 1 - 2 tonów) lub przyciemnienie (do 4 tonów). 

Nowoczesne, profesjonalne farby bez amoniaku są łatwe do przygotowania i bezproblemowe podczas aplikacji, a pożądany kolor i odcień możesz uzyskać w ciągu zaledwie kilkunastu minut! Doskonałe rezultaty koloryzacji uzyskasz zarówno na naturalnych, jak i farbowanych włosach. 

Pokaż wyniki (19)
Farby do włosów bez amoniaku
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: