Nowość! Kerastase Premiere - odbudowa i wzmocnienie włosów zniszczonych

2024-03-18

W tym artykule przeczytasz:

 • o głównych składnikach serii Premiere
 • o nutach zapachowych serii Premiere
 • jak prawidłowo korzystać z serii Premiere
 • jakie są efekty stosowania kosmetyków serii Premiere
 • z jakich produktów składa się gama Premiere

Gama kosmetyków Kérastase Première składa się z produktów zawierających kwasy w czystej postaci i inne składniki, które wzmacniają i nadają połysk zniszczonym włosom. Przeznaczona jest do każdego typu włosów zniszczonych, od cienkich po grube. Dzięki zawartym w składzie aktywnym składnikom, przerwane łańcuchy keratyny zostają na nowo połączone, co radykalnie ogranicza łamliwość włosów.

Główne składniki aktywne serii Premiere

Seria Première zawiera w swojej formule kompleks składników aktywnych z glicyną, kwasem cytrynowym i peptydami. System ten eliminuje nadmiar osadzającego się wapnia, intensywnie naprawia i odbudowuje włosy od wewnętrznej warstwy aż po zewnętrzną, wzmacniając je i zapewniając trwałe rezultaty.

Kwas cytrynowy usuwa calcium - wychwytuje i rozpuszcza nadmiar calcium (wapnia), które sprawiają, że włosy są sztywne i łamliwe. Działa wewnątrz włosa i na jego powierzchni przywracając włosom zdrowy wygląd i odbudowując je od nasady, aż po same końce.

Glicyna naprawia uszkodzenia - po usunięciu calcium, glicyna wnika do wewnątrz włosów, gdzie pomaga na nowo połączyć, każdy przerwany łańcuch keratyny i wzmacnia ogólną strukturę włosów. Ogranicza łamliwość, przywraca włosom siłę i odporność.

Nuty zapachowe gamy Premiere

Olśniewająca kompozycja zapachowa Portofno Summer to zmysłowy i energizujący cytrusowo-mandarynkowy koktajl z nutą kwiatu pomarańczy i jaśminu. To prawdziwie letni nektar, który przywodzi na myśl włoskie powietrze.

 • PORTOFINO SUMMER -  z tej olśniewającej kompozycji wyłania się zmysłowy i energizujący zapach mandarynki. W kompozycji wyczuwalny jest cytrusowo-mandarynkowy koktajl z nutą kwiatu pomarańczy i jaśminu. To prawdziwie letni nektar, który przywodzi na myśl włoskie powietrze.
 • NUTY GŁOWY:- cytrusowe współgrające z mandarynką.
 • NUTY SERCA - delikatne i jedwabiste eleganckie kwiatowe.
 • NUTY BAZY:- głębokie subtelne tony drzewne

Jak prawidłowo korzystać z serii Premiere

KROK 1.
Aplikacja ultra naprawczego koncentratu dekalacylującego przed kąpielą: Pierwszym krokiem jest aplikacja koncentratu, który regeneruje włosy zniszczone. Oczyszcza z calcium (wapnia) i wzmacnia włosy, które stają się silniejsze, gładsze i bardziej lśniące. Radykalnie naprawia trwałe uszkodzenia i pęknięte wiązania keratynowe, aby wzmocnić włosy i poprawić ich strukturę. Produkt ma konsystencję przezroczystego żelu. (Produktu nie spłukujemy).

KROK 2. 
Mycie głowy szamponem Bain Decalacifiant: Szampon regenerujący do każdego rodzaju włosów nadmiernie obciążonych zabiegami lub włosów zniszczonych. Ten profesjonalny szampon łagodnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Jednocześnie usuwa wapń pochodzący z twardej wody powodującej, że zniszczone lub rozjaśnione włosy stają się jeszcze bardziej matowe, pozbawione życia i słabe. 

KROK 3.
Aplikacja dekalcyfikującego koncentratu po kąpieli Premiere: Koncentrat odbudowuje włókno włosa oraz oczyszcza włosy z wapnia. (Koncentratu nie spłukujemy).

KROK 4. 
Nakładanie odbudowującej odzywki lub maski: (Pamiętaj aby nie spłukiwać koncentratu uzytego po kąpieli Premiere). Maska/odżywka zapewni nam jeszcze większą regenerację i odżywienie. Pozostaw na włosach przez 10 minut. Dodaj trochę wody, żeby uzyskać emulsję, a następnie spłucz i osusz włosy ręcznikiem.

KROK 5.
Aplikacja serum i olejku: Na zakończenie zabiegu stosujemy termoochronne serum i olejek, które chronią włosy przed uszkodzeniami i nadają niesamowity połysk. 

Jakie są efekty stosowania kosmetyków serii Premiere

 • Wzmocnienie włókna włosa.
 • Poprawnie struktury włosów.
 • Pielęgnacja włosów po całej długości.
 • Nawilżenie i odżywienie włosów.
 • Mniejsza łamliwość włosów .
 • Skuteczne odwapnienie.

Z jakich produktów składa się gama Premiere

Kerastase Premiere Ultra-naprawczy koncentrat dekalcyfikujący włosy przed kąpielą szamponem

Wzmacnia włosy i kładzie kres fryzurze bez wyrazu. Ten bezbarwny żel to doskonały produkt, który radykalnie naprawia trwałe uszkodzenia i pęknięte wiązania keratynowe, aby wzmacnić włosy i poprawić ich strukturę. 

Kerastase Premiere Kąpiel Szampon naprawczy do wszystkich rodzajów włosów 

Kremowy szampon o bogatej formule tworzy luksusową pianę, usuwa nadmiar pochodzącego z twardej wody wapnia, który jeszcze bardziej osłabia już i tak delikatne włosy, przez co są matowe i szorstkie. Ta zbawienna dla włosów kąpiel faktycznie pomaga odbudować wiązania keratynowe we wnętrzu włókna włosa.

Kerastase Premiere Ultra-naprawczy koncentrat dekalcyfikujący włosy po kąpieli szamponie

Odbudowujący koncentrat dekalcyfikujący po kąpieli Premièret od Kérastase to specjalistyczny zabieg profesjonalny odbudowujący włókno i chelatujący do włosów zniszczonych. Ta oczyszczająca włosy z calcium (wapnia) i bardzo silnie regenerująca profesjonalna kuracja jest idealna do włosów mocno zniszczonych zabiegami chemicznymi.

Kerastase Premiere Odżywka naprawcza dekalcyfikująca włosy

 Odżywka Kérastase zapewnia kompleksowe nawilżenie i regenerację włosów zniszczonych, nadmiernie obciążonych zabiegami chemicznymi lub włosów rozjaśnionych.

Kerastase Premiere Maska odbudowująco-naprawcza do włosów 

Kremowa maska o bogatej formule wnika głęboko we włosy, dodatkowo je odżywiając, zapewniając ich maksymalną regenerację, zwłaszcza po zabiegach chemicznych. 

Kerastase Premiere Termoochronne odbudowujące serum zapobiegające puszeniu się włosów 

Nieobciążające włosów, ale mimo to silnie działające serum zabezpiecza łuski zniszczonych włosów, wypełniając włókna i wzmacniając włosy. Działa jak super tarcza, która chroni włosy przed szkodliwym działaniem calcium (wapnia) zawartego w twardej wodzie, wilgocią i wysoką temperaturą do 230°C.


Kerastase Premiere Intensywnie nabłyszczający olejek do włosów

Nadający połysk odbudowujący olejek Premiere od Kérastase, ma konsystencję przezroczystego, powlekającego włosy olejku.Silnie działający produkt bez spłukiwania intensywnie regeneruje włosy przywracając im połysk.