Szamponetki do włosów, spraye

Uwielbiasz bawić się kolorami i kochasz swoje włosy? Mamy dla Ciebie specjalnie wyselekcjonowaną ofertę najwyższej jakości preparatów do włosów, które pozwolą Ci szybko i bezpiecznie wyczarować na głowie szalony kolor! To rewelacyjne szampony koloryzujące i wygodne szamponetki do włosów oraz koloryzujące spraye do włosów, innowacyjne farby w płynie i klasyczne płukanki. Baw się kolorami, zmieniaj odcień i barwę włosów wedle własnego uznania, dopasowując ją do swojego nastroju, wyjątkowej okazji lub oryginalnej stylizacji! Możesz to zrobić bezpiecznie, nie martwiąc się o kondycję i zdrowie swoich włosów. Sprawdź, jak to działa!

Delikatny szampon koloryzujący - bezpieczne farbowanie

Szampony farbujące włosy to preparaty maksymalnie łatwe w użyciu, umożliwiające osiągnięcie rewelacyjnych efektów wizualnych, bez konieczności umawiania się do fryzjera lub przeprowadzania wymagających zabiegów koloryzujących. Szampony do włosów kolorują Twoje włosy podczas mycia, są ekstremalnie łagodne dla struktury włosów i mogą być stosowane w sposób ciągły. To Ty decydujesz jak długo chcesz cieszyć się wybranym kolorem włosów i jak intensywny ma być ten kolor. Szampony koloryzujące do włosów dają najlepsze rezultaty na włosach jasnych, naturalnych i rozjaśnianych. 

Możesz sięgnąć po ultra wygodne, jednoporcjowe szamponetki koloryzujące, rewelacyjne płukanki lub gotowe do użycia farby w płynie. Efekty koloryzacji, w zależności od specyfiki danego produktu oraz cech Twoich włosów, mogą utrzymywać się nawet do 15 myć. Nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgnąć po więcej niż jeden produkt z danego rodzaju i stworzyć wielokolorową fryzurę - idealną na słoneczne, pełne dobrej zabawy i pozytywnych wibracji lato! 

Chcesz skutecznie podkreślić kolor swoich włosów? Sięgnij po korygujący tusz, który podbije jego głębie, ożywi barwę i doda włosom zdrowego blasku. 

Spraye koloryzujące - szybko i wygodnie!

Zmywalne spraye do włosów to najprostszy i najszybszy sposób na zmianę koloru! Działają tu i teraz! Możesz zmienić kolor całych włosów, kilku pasm, stylizacji ombre lub pomalowania samych końcówek. To bezpieczne koloryzowanie włosów, którego efekt najczęściej utrzymuje się maksymalnie do trzech myć. Spraye dostępne są w wielu odsłonach kolorystycznych, a rezultaty ich zastosowania są najlepiej widoczne na włosach jasnych (naturalnych lub rozjaśnionych). 

Marzysz o odważnym kolorze, ale nie wiesz, jak będziesz się w nim czuć? Spray to dobry sposób, by przetestować odważne i oryginalne kolory oraz przekonać się czy pastelowy róż, delikatny pomarańcz lub tajemniczy turkus są właśnie dla Ciebie! Koloryzacja przeprowadzona z użyciem wysokiej jakości sprayu do włosów jest całkowicie bezpieczna i w pełni odwracalna, nie osłabia włosów i nie wpływa negatywnie na ich kondycję. Odczuwalna szorstkość i delikatna sztywność włosów poddanych koloryzacji sprayem również zniknie po umyciu głowy. Wygodny i łatwy do opanowania dyfuzor to gwarancja, że wszystko pójdzie zgodnie z Twoim planem. 

Pokaż wyniki (4)
Szamponetki do włosów, spraye
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: