Nowość! Kerastase Blond Absolu serum z 2% czystym kwasem hialuronowym

2023-09-28

W tym artykule przeczytasz:

 • o serum hialuronowym 2%
 • o głównych składnikach serum 2% 
 • jakie są rezultaty korzystania z serum 2%
 • jak prawidłowo stosować serum 2% z czystym kwasem hialuronowym
 • jak dbać o włosy blond
 • z jakich produktów składa się seria Blond Absolu 

Marka Kerastase poszerzyło swoją gamę produktów Blond Absolu o nowy produkty którym jest Serum 2% z czystym kwasem hialuronowym. To serum naprawcze do włosów rozjaśnianych, zawierające kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu makro- i mikrocząsteczek, które naprawia powierzchniowe uszkodzenia włosów i nawilża zarówno skórę głowy jak i włosy. 


Serum z czystym kwasem hialuronowym

Serum Blond Absolu to nawilżające, naprawcze serum do włosów blond i skóry głowy. Lekka konsystencja serum w postaci przezroczystego żelu wzmacnia barierę ochronną skóry głowy, pozostawiając na skórze uczucie komfortu.  Nadaje się do każdego rodzaju włosów blond, szczególnie do włosów rozjaśnianych. Serum natychmiast nawilża włosy, łagodzi podrażnienia skóry głowy i zapewnia uczucie ukojenia. Chroni barierę wilgoci skóry głowy i zapobiega przesuszaniu. Świetnie sprawdzi się na co dzień, jak i natychmiast po zabiegu rozjaśniania lub farbowania. Serum Blond Absolu nie zawiera parabenów i silikonów.

Główne składniki serum 2%

Kluczowym i najważniejszym składnikiem serum 2 % jest kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy wypełnia i regeneruje uszkodzone włókna od wewnątrz, nadając jednolitą strukturę łuskom włosowym i głęboko je odżywiając. Ten ultra skoncentrowany kwas wzmacnia włosy i nawadnia skórę głowy, zapobiegając łamaniu się włosów w przyszłości.

Jakie są rezultaty korzystania z serum 2%

Po zastosowaniu produktu serum 2% z czystym kwasem hialuronowym można zauważyć natychmiastowe nawilżenie skóry głowy i włosów, a już po jednym użyciu Twoje włosy stają się mocniejsze!

Rezultaty

 • Natychmiast nawilża włosy.
 • Pomaga naprawić uszkodzenia powierzchni już po jednym użyciu.
 • Łagodzi podrażnienia skóry głowy i chroni barierę wilgoci skóry głowy.
 • Zapewnia bardziej lśniące włosy.
 • Zmniejsza łamliwość i wzmacnia włosy.

Jak prawidłowo stosować serum 2% z czystym kwasem hialuronowym

 • Nałóż na umyte szamponem z serii Blond Absolu i osuszone ręcznikiem włosy. W zależności od długości włosów użyj od 7 do 13 doz na włosy oraz 7 doz na skórę głowy. 

 1 doza= 1 naciśnięcie pompki. 

 • Delikatnie wmasuj. Zabezpiecz dodatkowo końcówki Olejkiem Cicaextreme, aby umożliwić ich najskuteczniejszą regenerację i nawilżenie.
 • Wysusz i ułóż włosy według własnych upodobań. 

Jak dbać o włosy blond 

 • Używaj delikatnych szamponów do skóry głowy- Dzięki dobraniu odpowiedniego szamponu unikniesz zbędnych otarć i złamań włosów.
 • Zabezpieczaj końcówki- Dzięki temu będą one zabezpieczone i mniej narażone na łamanie, otarcia czy rozdwajanie!
 • Delikatnie rozczesuj kosmyki włosów, od końcy po nasadę- Staraj się unikać szarpania, ocierania i gwałtownego ciągnięcia włosów. Powoduje to uszkodzenia mechaniczne, które są nieodwracalne.
 • Olejowanie-  Regularne olejowanie blond włosów zapewni im odpowiedni poziom nawilżenia.

Z jakich produktów składa się seria Blond Absolu:

Kerastase Blond Absolu 2% Pure Hyaluronic Acid Serum do włosów z kwasem hialuronowym 

 Serum naprawcze do włosów rozjaśnianych, zawierające kwas hialuronowy  który naprawia powierzchniowe uszkodzenia włosów i nawilża zarówno skórę głowy jak i włosy.


Kerastase Blond Absolu Kąpiel Lumiere rozświetlająca do włosów blond

Wzbogacony kwasem hialuronowym szampon nawilżająco-rozświetlający jest idealny do włosów roajaśnianych, farbowanych lub siwych. Łagodna formuła oczyszczająca koi i nawilża włosy od nasady aż po końce.                                                                         

Kerastase Blond Absolu Serum rozświetlające Cicaplasme

Wygładzające serum termiczne o kremowej, opalizującej konsystencji do włosów Blond Absolu bez spłukiwania wzmacnia włosy blond, rozjaśniane, siwe i z pasemkami.
 

Kerastase Blond Absolu Odżywka Cicaflash Odżywka intensywnie restrukturyzująca

Odżywka dedykowana do wszystkich odcieni farbowanych włosów blond odbudowuje włókna włosów, zapobiegając ich złamaniom i uszkodzeniom
 

Kerastase Blond Absolu Cicaextreme Wzmacniający olejek termoochronny

Olejek do włosów bez spłukiwania głęboko pielęgnuje włosy po zabiegach rozjaśniania i chroni je przed wysoką temperaturą do 230°. Zamyka uniesione łuski włosów i ogranicza rozdwajanie się końców

Kerastase Blond Absolu Cicaextreme Wzmacniająca maska po rozjaśnianiu

Maska o konsystencji kremowego żelu głęboko wzmacnia strukturę włókien i odbudowuje włosy po zabiegach rozjaśniania. Intensywnie nawilża, dzięki czemu włosy wyglądają piękniej i są mocniejsze w dotyku. 

Kerastase Blond Absolu Serum Cicanuit na noc z kwasem hialuronowym

Serum na Noc z kwasem hialuronowym to lekka formuła niewymagająca spłukiwania, idealna dla każdej blondynki. Serum zawierające silnie skoncentrowany kwas hialuronowy i kwiat szarotki alpejskiej w ciągu jednej nocy eliminuje 55% uszkodzeń po zabiegu rozjaśniania chemicznego.